HAKKINDA

Sarıgül Mobilya 1981 yılında Dolapdere'de bulunan küçük bir atolye içerisinde ahşap ev mobilyaları üretimine başlamıştır.

Sarıgül Mobilya 1990 yılında kendine ait olan 400 m 2 kapalı ve 400 m 2 açık alandan oluşan imalathanesini kurdu. Sonraki yıllarda sahip oldugu kalite ve deneyimleri ile sürekli olarak ürün yelpazesini ve kalitesini geliştirdi.

2003 yılında Sarıgül Mobilya sayısız ürün yelpazesine ulaşarak birçok çeşit orta sehpa, yemek masası, mutfak masası, zigon sehpa, deresuar…vb. mobilya aksesuarlarını üretmeye başladı.

2008 Yılında Sarıgül Mobilya Ürün Çeşitliliğine kılasik mobilya , ahşap oyma ağırlıklı mobilya aksesuarları üreterek : Orta Sehpalar, Çay Sehpaları , Deresuarlar Ve Zigon Sehpa Çeşitliliğini Arttırmaktadır...

MİSYON

Sarıgül Mobilya yüksek kaliteli ürünleri sanat ve estetikten ödün vermeden üreterek ,müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Sarıgül Mobilya gelişen teknolojiyi takip ederek üretim kapasitesini, ürün kalite ve çeşitliliğini artırmakta ve geliştirmeye devam etmektedir.